Cílem projektu Naděje pro národy je humanitární a duchovní pomoc lidem v uprchlických táborech na tzv. Balkánské trase (Srbsko, Bulharsko, Bosna a Hercegovina a další). Cílem tohoto misijního projektu je reagovat na aktuální potřeby lidí na útěku a šířit mezi nimi evangelium. Projekt byl původně činností Fondu Naděje pro národy.

Chceme lidem na cestě projevit Boží lásku a poukázat tím na našeho Pána, Ježíše Krista, ve kterém jedině mohou najít naději a záchranu pro své životy. Budeme vám vděční za veškerou vaši podporu, ať už modlitební, materiální nebo skrze osobní zapojení.

2015

První misijní výjezd

desítky

Uskutečněných výjezdů

tisíce

Rozdaných evangelií

Co projekt nabízí

Humanitární pomoc

Hygienické potřeby, léčiva, karimatky

Evangelizační činnost

Duchovní rozhovory, distribuce evangelií v různých jazycích, evangelizační setkání

Radost dětem

Vánoční dárky pro děti, divadelní představení, akce pro děti i dospělé

Nabídka prezentací a školení

Rádi navštívíme Váš sbor a představíme Vám naši službu. Ukážeme fotografie a poreferujeme o aktuálním dění, posledních výjezdech apod. V případě zájmu o vyslání týmu dobrovolníků si pro Vás rádi připravíme školení s potřebnými informacemi, předáme naše zkušenosti a nabídneme konzultaci ohledně plánu Vaší služby.

Jak můžete projekt podpořit?

Modlitbou

Věříme, že upřímné modlitby mají moc a jsou nezbytné k dosažení našeho cíle

„Toto je smělá důvěra, kterou k němu máme: Kdykoli o něco prosíme podle jeho vůle, slyší nás.“

Bible, 1. list Janův 5:14

Finančním příspěvkem

Podpořit nás můžete jednorázově nebo pravidelným darem (trvalým příkazem) na tento účet:

2601742826/2010

IBAN: CZ0520100000002601742826
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Nastřádané finance jsou použity pro podporu týmů křesťanů, kteří slouží mezi cizinci, ať už v naší zemi, nebo i v zahraničí. Nejčastěji jsou investovány do tisku evangelií, nákupu hmotné pomoci (potraviny, pití, oblečení apod.), léků a pokrývají náklady na dopravu materiálu a osob na místo služby.

Dobrovolnictvím

Podpořte projekt svým vlastním časem a zkušenostmi přímo na misijních výjezdech nebo v jiným oblastech (fundraising, koordinace, účetnictví apod.).

Pro aktuální potřeby sledujte výzvy v sekci „aktuálně“ nebo na našem facebooku.

Napište nám

    CAPTCHA ImageZměna obrázku

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. O tom jak osobní údaje zpracováváme se můžete dozvědět zde.